Головна » Файли » Громадські організації діяльність

СТАТУТ - Ратнівський районний осередок BOO ВОІ СОІУ.
Скачати файл (35.0 Kb) 08.01.2015, 19:24

1. Загальні положення.

1.1. Ратнівський районний осередок Волинської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів „Союз організацій інвалідів України" (далі – Ратнівський районний осередок BOO ВОІ СОІУ) є регіональним осередком Всеукраїнської громадської неприбуткової організації інвалідів „Союз організацій інвалідів України" (далі - ВОІ СОІУ) і діє на території Ратнівського району Волинської області.
1.2 Ратнівський районний осередок BOO ВОІ СОІУ створений за рішенням Установчих зборів засновників, на основі єдності інтересів, для спільної реалізації мети діяльності громадського об’єднання, визначеної цим статутом та статутом ВОІ СОІУ, у відповідності до Конвенції ООН "Про права інвалідів", Конституції України, Закону України «Про громадські об’єднання» та нормативно-правових актів, прийнятих відповідно до нього.
1.3. Ратнівський районний осередок BOO ВОІ СОІУ є добровільним громадським об’єднанням, заснованим на індивідуальному та колективному членстві, яке діє на основі добровільності, рівноправності його членів, самоврядування, законності та гласності.
1.4. Ратнівський районний осередок BOO ВОІ СОІУ є нейтральною в релігійному і політичному відношенні організацією, яка самостійно обирає напрямки діяльності, які не суперечать статуту ВОІ СОІУ, визначає форми і методи взаємин з політичними партіями та іншими громадськими об'єднаннями.
1.5. Діяльність Ратнівського районного осередоку BOO ВОІ СОІУ має суспільний характер, що не суперечить його взаємодії з органами державної влади, тісного контакту з іншими громадськими організаціями, рухами, фондами та окремими громадянами.
1.6. З моменту державної реєстрації, в установленому законодавством порядку, Ратнівський районний осередок BOO ВОІ СОІУ є юридичною особою, має печатку, штамп, бланки, самостійні баланси, реєстраційні рахунки у Державному казначействі, розрахункові та інші рахунки в банках, виступає учасником цивільно-правових відносин.
1.7. Ратнівський районний осередок BOO ВОІ СОІУ на підставі чинного законодавства України користується пільгами, що стосуються громадських неприбуткових організацій.
1.8. Рішення центральних керівних органів ВОІ СОІУ з програмних та статутних питань є обов'язковими для виконання Ратнівським районним осередком BOO ВОІ СОІУ.
1.9. Ратнівський районний осередок BOO ВОІ СОІУ не відповідає за зобов'язаннями своїх членів, а його члени не відповідають за зобов'язаннями організації, за винятком випадків, коли вони беруть на себе такі зобов'язання.
1.10. Ратнівський районний осередок BOO ВОІ СОІУ створений на невизначений термін.
Юридична адреса: 44100, Волинська обл., смт. Ратно, вул. Шевченка. 9, тел. 2-13-76
Повна назва українською мовою: Ратнівський районний осередок Волинської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів „Союз організацій інвалідів України".
Скорочена назва українською мовою: Ратнівський районний осередок BOO ВОІ СОІУ.

2. Мета, цілі та напрямки діяльності Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ.

2.1.Метою діяльності Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ є задоволення та захист законних, соціальних, економічних, вікових та інших спільних інтересів своїх членів. Забезпечення членам організації їхніх освітніх, інформаційних, спортивних та рекреаційних потреб. Робота на розвиток суспільства, в галузі активної реабілітації осіб з інвалідністю.
2.2.0сновними цілями є:
- сприяння створенню особам з інвалідністю рівних з іншими громадянами України можливостей для участі у всіх сферах суспільного життя (інтеграція осіб з інвалідністю у суспільство);
- сприяння формуванню державної соціально-орієнтованої економіки та участь у створенні ефективних механізмів соціального захисту осіб з інвалідністю;
- сприяння створенню умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до соціальної інфраструктури;
- співпраця з органами державної влади у вирішенні питань соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю;
- сприяння особам з інвалідністю у розвитку творчих здібностей, заняттях фізичною культурою та спортом.
2.3.Напрямками діяльності є:
- взаємодія з органами представницької і виконавчої влади при вирішенні проблем осіб з інвалідністю,
- співробітництво із громадськими об'єднаннями, що діють в інтересах осіб з інвалідністю;
- участь у розробці законодавчих та інших нормативних актів, пов'язаних із соціальним захистом осіб з інвалідністю шляхом внесення пропозицій до органів влади;
- сприяння особам з інвалідністю у реалізації їхніх прав та використанні пільг, встановлених чинним законодавством в одержанні медичної допомоги, оздоровлення, працевлаштування, поліпшенні матеріальних, житлових і побутових умов життя;
- організація та проведення конференцій, семінарів, „круглих столів" з проблем осіб з інвалідністю, творчих конкурсів, фестивалів та спортивних заходів;
- залучення осіб з інвалідністю у члени ВОІ СОІУ та пропаганда її діяльності на території Ратнівського району Волинської області;
- здійснення господарської діяльності шляхом заснування власних підприємств, установ із статусом юридичної особи, а також участь у створенні спільних суб'єктів підприємницької діяльності для виконання Статутних завдань і Програми дій ВОІ СОІУ.

3. Членство у Ратнівському районному осередку BOO ВОІ СОІУ. Права та обов'язки членів Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ.

3.1. Членство може бути індивідуальним та колективним:
- членами осередку можуть бути громадяни, незалежно від національності і політичних переконань, що досягли 18 років, постійно проживають на території Ратнівського району, визнають та виконують Статут BOO ВОІ СОІУ і є особам з інвалідністю, законними представниками осіб з інвалідністю (батьками дітей-осіб з інвалідністю, усиновителями, опікунами, попечителями), а також які не є особам з інвалідністю, але активно працюють в осередку (кількість їх не повинна перевищувати 1/3 усіх членів організації).
3.2. Прийом, або відмова в прийомі індивідуальних членів здійснюється радою (або президією ради) місцевого осередку, зборами первинного осередку на підставі письмової заяви.
3.3. Безпосередній облік членів здійснюється місцевими та первинними
осередками, які реєструють і ведуть облік членів, що знаходяться на їхній території.
3.4. Члени осередку можуть сплачувати вступні і щорічні членські внески, розміри яких визначають місцеві осередки.
3.5. Припинення індивідуального членства здійснюється за рішенням ради місцевого осередку або рішенням зборів первинного осередку, зокрема:
- за власним бажанням члена осередку шляхом подання особистої письмової заяви до осередку, де він знаходиться на обліку;
- примусово за порушення Статуту BOO ВОІ СОІУ або статуту місцевого осередку.
3.6. Індивідуальні члени осередку мають право:
- одержувати допомогу та сприяння з боку осередку у вирішенні питань, пов'язаних з життєдіяльністю осіб з інвалідністю.
- брати участь у заходах, які проводяться осередками BOO ВОІ СОІУ;
- об'єднуватися за інтересами в клуби, секції, комітети групи, залишаючись при цьому підзвітними місцевому осередку.
- обирати та бути обраними у виборні органи усіх рівнів BOO ВОІ СОІУ;
3.7. Індивідуальні члени місцевого осередку BOO ВОІ СОІУ зобов'язані:
- дотримуватись Статуту BOO ВОІ СОІУ та Статуту свого осередку;
- брати участь у роботі осередку BOO ВОІ СОІУ;
- виконувати рішення керівних органів BOO ВОІ СОІУ;
- поважати права і законні інтереси інших членів BOO ВОІ СОІУ, а також інтереси свого осередку;
- сплачувати у встановленому порядку членські внески.
3.8. Для спільного вирішення проблем соціального захисту осіб з інвалідністю місцевий осередок BOO ВОІ СОІУ може мати в своєму складі колективних членів - громадські об'єднання осіб з інвалідністю місцевого рівня. Колективні члени реалізують своє представництво у BOO ВОІ СОІУ через керівників своїх організацій з правом дорадчого голосу.
3.9. Припинення колективного членства відбувається на підставі:
- рішення керівного органу колективного члена;
- рішення президії ради осередку, що здійснив прийом у разі порушення договірних зобов'язань.


4. Принципи діяльності BOO ВОІ СОІУ та її організаційна структура.

4.1. Осередки, що входять до складу BOO ВОІ СОІУ, створюються в районах області, містах та селищах Волинської області з метою досягнення найбільш ефективної взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування відповідного рівня і координації діяльності організацій нижчого рівня BOO ВОІ СОІУ.

4.2. Діяльність осередків базується на таких основних принципах:
- добровільності, самоврядування та законності;
- гуманізму та милосердя;
- поваги особистої гідності та думки кожної особи, недопустимості дискримінації осіб з інвалідністю за нозологіями, віком, релігійними та політичними переконаннями;
- поєднання рівності прав і обов'язків осіб з інвалідністю - членів осередку з пріоритетною підтримкою осіб з інвалідністю, що знаходяться в найбільш важкому становищі;
- колегіальності в роботі і персональної відповідальності за доручену справу;
- повага прав більшості і меншості при обов'язковому документальному закріпленні думки меншості;
- посильної участі членів в роботі осередків;
- неухильного дотримання встановлених Статутом порядку звітності, періодичності обрання і переобрання керівних органів та їхніх керівників на всіх рівнях BOO ВОІ СОІУ;
- обов'язкового виконання рішень органів вищого рівня;
- права керівних органів вищого рівня скасовувати рішення органів нижчого рівня, прийняті з порушенням Статуту.
- При здійсненні своєї діяльності організації нижчого рівня керуються вказівками вищестоящих організацій і підзвітні їм.

4.3. Первинні осередки BOO ВОІ СОІУ.
4.3.1. Первинний осередок BOO ВОІ СОІУ створюється за місцем проживання не менше ніж 3 (трьома) особами з інвалідністю на добровільних засадах за попередньою згодою ради (або президії ради) місцевого осередку (районного, міського). Первинний осередок входить до складу відповідного місцевого (районного, міського) осередку і не має статусу юридичної особи.
4.3.2. Первинний осередок у своїй діяльності керується статутом відповідного місцевого осередку, Статутом BOO ВОІ СОІУ, рішенням керівних органів вищого рівня. Діяльність первинного осередку здійснюється за територіальним принципом. Форми роботи осередку та плани діяльності визначаються самим осередком.
4.3.3 Вищим керівним органом первинного осередку є збори його членів. Збори первинного осередку скликаються його головою за власною ініціативою, або на вимогу не менше, як третини членів осередку чи керівного органу вищого рівня. Збори первинного осередку чинні за умови реєстрації для участі в них не менше половини членів осередку, у тому числі шляхом використання засобів зв'язку (скайпу і телеконференцій). Рішення зборів первинного осередку ухвалюються більшістю голосів присутніх на зборах членів осередку.
Збори первинного осередку:
- приймають до BOO ВОІ СОІУ нових членів та припиняють членство в ній;
- обирають голову первинного осередку;
- визначають напрямки роботи свого осередку.
Голова первинного осередку:
- організовує роботу осередку, звітує перед ним, представляє його в керівних органах вищого рівня;
- має право підпису документів від імені осередку;
- організовує ознайомлення членів організації з документами та рішеннями керівних органів вищого рівня;
- проводить збори осередку, організовує ведення обліку членів осередку.
Голова первинного осередку обирається на термін, визначений статутом відповідного місцевого осередку.
4.3.4. Якщо рішення чи дії первинного осередку не відповідають статуту BOO ВОІ СОІУ, його діяльність може бути припинена керівним органом осередку вищого рівня. Голова первинного осередку має право оскаржити це рішення до будь-якого керівного органу вищого рівня.

4.4. Місцеві осередки BOO ВОІ СОІУ.
4.4.1. У межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць створюються місцеві (районні, міські) осередки BOO ВОІ СОІУ.
Створення та реєстрація місцевого осередку здійснюється за рішенням президії Ради BOO ВОІ СОІУ. Місцевий осередок після реєстрації в органах юстиції може набувати статусу юридичної особи.
4.4.2 Місцевий осередок BOO ВОІ СОІУ у своїй діяльності керується своїм статутом, Статутом BOO ВОІ СОІУ, рішенням керівних органів вищого рівня. Рішення усіх цих органів з програмних, статутних питань є обов'язковими.
4.4.3Місцевий осередок BOO ВОІ СОІУ веде облік первинних осередків та членів BOO ВОІ СОІУ.
4.4.4. Керівними органами місцевого осередку є конференція, рада та голова.
4.4.5.Найвищим керівним органом місцевого осередку є Конференція, яка скликається один раз на п'ять років за рішенням Ради осередку або на вимогу не менше 2/3 первинних осередків, що входять до структури місцевого осередку. Конференція може бути скликана також рішенням керівного органу вищого рівня. Делегати конференції обираються зборами первинних осередків. У випадку, якщо в структурі зазначеного осередку не створено первинних осередків, скликаються загальні збори осередку.
4.4.6.Конференція місцевого осередку чинна за умови реєстрації для участі в ній не менше 2/3 обраних делегатів, у тому числі шляхом використання засобів зв'язку (скайпу і телеконференцій). Рішення конференції ухвалюються більшістю голосів зареєстрованих делегатів.
Конференція місцевого осередку:
- визначає пріоритетні напрямки діяльності свого осередку;
- обирає голову свого осередку, його заступника, членів ради і контрольно-ревізійну комісію на термін, встановлений Статутом місцевого осередку, але не більше 5-х років;
- приймає, змінює та доповнює Статут свого осередку, який погоджується рішенням Президії Ради BOO ВОІ СОІУ.
- заслуховує звіти Ради свого осередку та її контрольно-ревізійного органа і приймає по ним рішення;
- обирає делегатів на конференцію осередку вищого рівня, до складу якого входить безпосередньо;
- вирішує інші питання, обумовлені Статутом свого осередку.
4.4.7 Керівним органом місцевого осередку BOO ВОІ СОІУ в період між Конференціями є Рада місцевого осередку, яка обирається Конференцією.
За рішенням Ради місцевого осередку може створюватися постійно діючий керівний орган цього осередку - Президія Ради. Склад Президії Ради обирається Радою цього осередку із числа її членів на термін повноважень Ради.
До складу Ради місцевого осередку входять:
- голова і заступник голови цього осередку;
- голови осередків нижчого підпорядкування;
- виборні члени Ради, обрані Конференцією, число яких визначається Конференцією.
Засідання Ради місцевого осередку скликаються за рішенням Президії Ради з періодичністю, встановленою Статутом цього осередку, але не рідше як два рази на рік, і чинні за умови участі в них не менше половини членів Ради, у тому числі зареєстрованих шляхом використання засобів зв'язку (скайпу і телеконференцій). Рішення Ради ухвалюються більшістю голосів членів Ради, присутніх на засіданні. У своїй діяльності при вирішенні справ місцевого осередку Рада керується Статутом свого осередку, Статутом BOO ВОІ СОІУ та рішенням керівних органів вищого рівня.
Рада місцевого осередку:
- скликає конференції місцевого осередку, встановлює норми представництва на них осередків нижчого рівня;
- обирає Президію Ради свого осередку на термін, встановлений Статутом місцевого осередку, але не більш як на п'ять років;
- заслуховує звіти голови місцевого осередку та Президії Ради щодо виконання статутних завдань, рішень Конференцій та керівних органів вищого рівня;
- приймає до осередку BOO ВОІ СОІУ нових членів та виключає їх з її складу.
- звітує перед членами місцевого осередку один раз на три роки.
4.4.8 Голова місцевого осередку обирається конференцією цього осередку на термін, обумовлений Статутом місцевого осередку, але не більш як на 5 років.
Голова місцевого осередку:
- організовує роботу осередку, звітує перед членами осередку один раз на три роки, представляє осередок в керівних органах вищого рівня;
- має право підпису документів від імені організації;
- скликає засідання Ради осередку та її Президії, організує їхню підготовку та головує на засіданнях;
- у межах, визначених Радою осередку, розпоряджається коштами та майном осередку;
- організує ведення обліку первинних осередків та членів BOO ВОІ СОІУ;
- організує ознайомлення членів осередку з документами та рішеннями керівних органів вищого рівня;
- підписує рішення Конференції (зборів), засідань Ради та Президії Ради осередку.

5. Контрольно-ревізійна комісія Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ.

5.1. Контроль за фінансово-господарською діяльністю місцевого осередку BOO ВОІ СОІУ здійснює контрольно-ревізійна комісія, яка в своїй діяльності підзвітна конференції.
5.2. Члени контрольно-ревізійної комісії обираються на конференції із числа членів, які не входять до складу керівних органів, на термін 5 років. Голова контрольно-ревізійної комісії та його заступник обираються членами контрольно-ревізійної комісії зі складу її членів.

5.3.Голова Контрольно-ревізійної комісії мас право брати участь у засіданнях Ради осередку з правом дорадчого голосу.
5.4. Перевірки статутної та фінансово-господарської діяльності, порядку використання матеріальних ресурсів та коштів здійснюються контрольно-ревізійною комісією щорічно. Позачергові перевірки можуть здійснюватися контрольно-ревізійною комісією при необхідності.
5.5. Засідання контрольно-ревізійної комісії чинні за умови участі в них не менше 2/3 їх складу у тому числі шляхом використання засобів зв'язку (скайпу і телеконференцій). Рішення цих комісій ухвалюються відкритим голосуванням більшістю голосів їх членів. Рішення контрольно-ревізійних органів ВОІ СОІУ всіх рівнів, пов'язані з результатами перевірки, носять рекомендаційний характер і підлягають розгляду відповідною Президією чи Радою, Конференцією, які на підставі цих рекомендацій приймають рішення.

6. ПОРЯДОК ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ, ДІЙ, БЕЗДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИХ ОРГАНІВ Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ ТА РОЗГЛЯДУ СКАРГ.

6.1 Члени Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ мають право оскаржити рішення, дію або бездіяльність іншого члена громадської організації, Голови первинного або місцевого осередку, Ради або Загальних зборів шляхом подання письмової скарги:
6.1.1 На дії, бездіяльність або рішення члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ - первинна скарга подається до Голови первинного або місцевого осередку, який зобов'язаний отримати письмові пояснення від особи, дії, бездіяльність або рішення якої оскаржується, та протягом 20 (двадцяти) робочих днів розглянути скаргу із письмовими поясненнями та повідомити про результати її розгляду скаржника. В разі відхилення скарги - повторна скарга подається до Ради місцевого осередку, яка зобов'язана розглянути скаргу на найближчому засіданні, із обов'язковим викликом члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ , який скаржиться, а також члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ , бездіяльність або рішення якого оскаржується. В разі відхилення скарги Радою місцевого осередку - повторна скарга подається до Конференції, яка зобов'язана розглянути скаргу на черговому позачерговому засіданні, із обов'язковим викликом члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ який скаржиться, а також члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ дії, бездіяльність або рішення якого оскаржується;
6.1.2 На дії, бездіяльність або рішення Голови первинного або місцевого осередку - первинна скарга подається до Ради місцевого осередку, яка зобов'язана розглянути скаргу на найближчому засідання, із обов'язковим викликом члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ , який скаржиться, а також Голови первинного або місцевого осередку дії, бездіяльність або рішення якого оскаржується. В разі відхилення скарги Радою місцевого осередку - повторна скарга подається до Конференції, яка зобов'язана розглянути скаргу на черговому або позачерговому засіданні, із обов'язковим викликом члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ, який скаржиться, а також Голови первинного або місцевого осередку, бездіяльність або рішення якого оскаржується;
6.1.3. На дії, бездіяльність або рішення члена Ради місцевого осередку - первинна скарга подається до Голови Ради місцевого осередку, а у разі, коли оскаржується дії, чи бездіяльність Голови Ради місцевого осередку, до його заступника, який зобов'язаний скликати засідання Ради місцевого осередку та розглянути скаргу протягом 20 (двадцяти) робочих днів, із обов'язковим викликом члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ , який скаржиться, а також члена Ради місцевого осередку, бездіяльність або рішення якого оскаржується. В разі відхилення скарги Головою Ради місцевого осередку або на засіданні Ради місцевого осередку - повторна скарга подається до Конференції, яка зобов'язана розглянути скаргу на черговому або позачерговому засіданні, із обов'язковим викликом члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ , який скаржиться, а також члена Ради місцевого осередку дії, бездіяльність або рішення якого оскаржується.
6.1.4 На дії, бездіяльність або рішення Конфернції Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ - до суду, відповідно до чинного законодавства на момент оскарження таких дій, бездіяльності або рішень.
6.2 У разі відсутності при розгляді скарги члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ , який скаржиться скарга залишається без розгляду, а у разі відсутності члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ дії, бездіяльність або рішення якого оскаржується рішення може бути прийняте за його відсутності.
6.3 Повідомлення про виклик на розгляд скарги члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ який скаржиться, а також члена Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ дії, бездіяльність або рішення якого оскаржується здійснюється шляхом усного попередження або направлення повідомлення офіційним листом, або електронною поштою.
6.4 Скарга, яка потребує розгляду на позачерговій Конфереції, є підставою для скликання Конференції протягом тридцяти днів з дня надходження такої скарги;

7. Майно та кошти Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ.

7.1. Ратнівський районний осередок BOO ВОІ СОІУ є неприбутковою організацією. Для здійснення своїх програмних та статутних цілей і завдань, має право на власне рухоме й нерухоме майно, обладнання, транспорт, інші засоби, набуття яких не забороняється чинним законодавством України.
7.2. Ратнівський районний осередок BOO ВОІ СОІУ може орендувати необхідне рухоме і нерухоме майно.
7.3. Грошові кошти й майно формуються за рахунок:
- вступні і членські внески членів організації,
- відрахування з доходів підприємств, заснованих Ратнівським районним осередком BOO ВОІ СОІУ;
- надходження від благодійних акцій, виставок, концертів, фестивалів, спортивних змагань, організованих силами членів Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ;
- добровільні благодійні внески і пожертви від українських або міжнародних юридичних та фізичних осіб;
- дотації або субсидії, отримані із державного або місцевого бюджетів, державних цільових фондів або в межах технічної чи благодійної, у тому числі гуманітарної, допомоги, крім дотацій на регулювання цін на платні послуги;
- інші додаткові надходження, не заборонені законодавством України.

7.4 Доходи (прибутки) та майно Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ використовуються виключно для фінансування видатків на утримання організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених чинним статутом і можуть витрачатися на:
- виконання Статутних завдань;
- надання матеріальної, фінансової, правової та іншої допомоги особам з інвалідністю;
- оздоровлення осіб з інвалідністю та членів їх сімей;
- проведення культурно-масових, спортивних, організаційних, благодійних та інших заходів;
- утримання власного та орендованого автотранспорту;
- оплату праці керівному складу організації і працівникам підпорядкованих підприємств;
- фінансування відряджень членів організації на семінари, спортивні та культурні заходи, які не суперечать напрямку статутної діяльності;
- інші напрямки, що не суперечать законодавству України і чинному Статуту.
7.5. Організація не несе відповідальності по фінансових зобов'язаннях своїх членів.
7.6. Місцевий осередок BOO ВОІ СОІУ для фінансової підтримки своєї статутної діяльності може створювати підприємства зі статусом юридичної особи для здійснення ними господарської та підприємницької діяльності.
7.7. Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ, працівників громадської організації та підпорядкованих підприємств (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб;

8. Припинення діяльності Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ.

8.1 Припинення діяльності місцевого осередку BOO ВОІ СОІУ може здійснюватися шляхом його ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення, за рішенням конференції в порядку, визначеному цим Статутом, якщо за нього проголосувала, не менше 2/3 присутніх на конференції, або за рішенням суду.
8.2. В разі ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ, активи організації передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховуються до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи.
8.3. Для вирішення питань, пов'язаних із ліквідацією, конференція створює ліквідаційну комісію. Чисельний і персональний склад та порядок її обрання визначаються конференцією.
8.4. Ліквідація вважається завершеною, а громадське об’єднання таким, що припинило свою діяльність, з моменту внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб-фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
8.5.Припинення внутрішньо організаційної діяльності Організації, у тому числі передання до відповідних архівних установ документації громадського об'єднання, здійснюється протягом 70 днів з дня внесення запису до відповідних державних реєстрів про рішення щодо припинення діяльності Організації.
8.6.Протягом встановленого часу управління поточними справами Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ, спрямованими на припинення його діяльності, здійснює Рада та Голова Ради місцевого осередку. Після завершення зазначених дій діяльність Ради місцевого осередку та Голови організації припиняється (за винятком покладених на нього повноважень ліквідаційної комісії, комісії з реорганізації).

9. Порядок внесення змін та доповнень до Статуту Ратнівського
районного осередку BOO ВОІ СОІУ.

9.1. Зміни та доповнення до Статуту місцевого осередку BOO ВОІ СОІУ приймаються рішенням зборів або Конференції, якщо за таке рішення проголосувало не менше 2/3 присутніх делегатів, у тому числі зареєстрованих шляхом використання засобів зв'язку (скайпу і телеконференцій).
9.2. Зміни та доповнення до Статуту реєструються в установленому Законом порядку.
9.3. Зміни до Статуту набирають чинності з моменту державної реєстрації. До моменту державної реєстрації Рада місцевого осередку, на вимогу державного реєстраційного органу, має право вносити до Статуту редакційні поправки до затверджених Конференцією змін до Статуту (які принципово не змінюють змісту затверджених Загальними зборами змін).
9.4. Інформація про внесення змін до Статуту підлягає доведенню до відома всіх членів Ратнівського районного осередку BOO ВОІ СОІУ шляхом розміщення на офіційному сайті.

 

Категорія: Громадські організації діяльність | Додав: VladImir | Теги: статут ратнівської організації інва, інваратне статут
Переглядів: 1377 | Завантажень: 258 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
More info